Aşçı

Göztepe Danışmanlık firmamız, hizmet sektöründeki eleman ihtiyaçlarınız doğrultusunda aşçı arayışlarınızda da size destek oluyor. Evinizde ya da iş yerinize aşçı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Taleplerinizi belirleyerek bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Aşçılık dışında Makam şoförü, bebek bakıcısı ya da çocuk bakıcısı ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunuyoruz.

Son yıllarda değişen ekonomik koşullar düşünüldüğünde, hem kadınların, hem de erkeklerin üretimde eşit ve aktif olarak görev almaya başlaması, pek çok alanda destek personel ihtiyacını da beraberinde getiriyor. Yoğun iş temposundan eve dönüldüğünde, çoğu zaman hem vakit olarak, hem de fiziksel olarak yemek yapmak ya da hazırlamak için imkan bulunamıyor. Bunun yanı sıra iş yerlerinde de, yemek ihtiyacını sürekli dışaradan karşılamak zorunda kalan iş yerlerinde, tam zamanlı aşçı çalıştırarak, hem daha sağlıklı beslenme imkanı sunuluyor, hem de masraflar neredeyse minimuma indirilebiliyor.

Yatılı aşçı, iş yeri aşçısı, gündelik aşçı gibi arayışlarınızın tümü için firmamızın sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Evinize ya da iş yerinize aşçı arıyorsanız, öncelikli olarak taleplerinizi de minimum ve maksimum olarak belirlemeniz gerekir. Türk mutfağından  günlük yemek mi talep ediyorsunuz, yoksa  misafirlerinizi ağarlayacak ve dünya mutfağına da hakim bir aşçıya mı ihtiyacınız var? Bu doğrultuda da taleplerinizi karşılayabilecek, en uygun adayı bulma şansınız da kolaylaşacaktır.

Aşçılar Ne Kadar Kazanırlar?

Aşçılar genel olarak en çok kazanan meslek grupları arasında yer alırlar. Ancak, bu durum çalıştıkları yere, çalışma saatlerine ve hakim oldukları dünya mutfaklarına göre de değişmektedir. Genel olarak esnek çalışma saatlerinde görev yapıkları için, iş veren ile işçi arasındaki en doğru anlaşma taleplerin karşılıklı olarak keskin olarak belirlenmesi ve bu doğrultuda çalışma anlaşmasının yapılmasıdır.Aşçı ilanları istanbul

İş yerine aşçı arıyorum dediğinizde, çalışmak istediğiniz personelden beklentilerinizi tam olarak belirler ve bu doğrultu da her ayrıntıyı konuşursanız, sağlık bir iletişim ve uzun süreli bir iş birliği yapılabilecektir.

Yatılı aşçı arıyorum derseniz de maaş fiyatlandırması da o doğrultuda değişmektedir. Sabah kahvaltı, öğlen yemeği, ara çay ikramları, akşam yemeği gibi ayrıntılar ücreti etkileyen etkenlerden birkaçıdır.

Yatılı Aşçı Arayanlar

Yatılı olarak aşçı arayanlar ise, veritabanımızda bulunan, sertifikalı, deneyimli ve sağlam referanslara sahip ekip arkadaşlarımız arasından, damak zevkinize en uyumlu yemeği sunan aşçılarımızla çalışabilirler. Bekar aşçıların yanı sıra, evli çiftler de, hem yardımcı hem de aşçı olarak yatılı görev yapabilmektedirler.

Yatılı aşçı ya da günlük eve aşçı taleplerinizde anlaşacağınız kişilerin sadece güzel yemek yapması yeterli değildir. Öncelikli olarak evinizi ya da iş yerinizi güvenle teslim edebileceğiniz sağlam referanslara da sahip olmaları gerekir. Aynı zamanda hijyen kurallarına özen göstermeli ve tasarruflu olmayı da bilmeleri gerekir.

Her sektörde ve her meslekte olduğu gibi, aşçılıkta da önemli ayrıntılar bulunmaktadır. Güzel ve temiz yemek yapan, güvenilir, iş disiplini bulunan, kendi hijyenine de önem veren, en nihayetinde de sunum ve ağırlama konusunda bilgi sahibi, iletişim yönü de yüksek elemanlara ulaşmak ve görüşerek aralarından seçim yapmak için vakit bulamıyorsanız, deneyimli kadromuz, 2002 den beri olan deneyimimiz ve İşkur onaylı programımız ile bu hizmeti biz sunuyoruz. Taleplerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek aday ile buluşmanızı sağlayarak, zamanınızı da daha değerli kullanmanızda olanak sağlıyoruz.

Aşçı İlanları İstanbul

Göztepe Danışmanlık, başta İstanbul olmak üzere ülkenin dört bir köşesinde, aşçı, makam şöförü, hasta bakıcısı, yaşlı ve çocuk bakıcısı gibi pek çok alanda iş ve eleman arayanlara hizmet sunuyor.

Sadece eleman arayanlara değil, aynı zamanda iş arayanlara da bu konuda aracılık yapıyoruz. İş verenin güvenliği kadar, elamanların da güvenilir ortamlarda çalışması da önemli. Firmamızın referans araştırmasında gösterdiği titizlik ve özen, hem iş verenin güvenliği, hem de işçinin güvenliği açısından önemlidir.

Ev Yemeği Aşçısı

Özellikle son yıllarda gittikçe sağlıksızlaşan yemek kültürümüz nedeni ile, Evde yatılı aşçıev yemeklerine ve sağlıklı beslenmeye olan ilgi ve yönelim arttı. Üstelik ev yemeklerinin fastfoodlardan ve hazır gıdalardan çok daha ucuz olması da micro ekonomiye ciddi oranda katkı sağlamakta. Ancak elbetteki herkes yemek yapmayı bilmek zorunda değil. Bununla birlikte, herkesin yemek yapmaya ayıracak vakti de olmayabilir. Aşçılığı meslek edinmiş ve hem yaptığı işten keyif alan, hem de işini layıkıyla yapan kişilerle çalışmak, insanı mutlu eden bir deneyimdir.

Ev yemeği denildiğinde, her ne kadar zeytin yağlılar akıllara geliyor olsa da, hazır gıda olarak, hangi ortamlarda, hangi malzeme ile yapıldığı bilinmeyen gıdalar yerine, evde yapılmış bir hamburgeri bile ev yemeğinden sayabilirsiniz. Çünkü içerisine atılan baharata hakim olduğunuz bir yemek, sizi dışarıda içeriğini bilmediğiniz bir yiyecek kadar rahatsız etmeyecektir.

İş yerlerinde, çalışanların yemek masrafları için dışarıdan firmalarla anlaşmak yerine, konusunda uzman, deneyimli ve de güvenilir bir aşçı ile çalışmak hem sağlığınıza, hem de kesenize katkı sağlayacaktır.

Ev yemeklerinin yanı sıra, deneyimli aşçı kadromuz ile çalıştığınızda, dilerseniz kalori hesabına göre, doktorunuzun ya da spor eğitmeninizin verdiği diyet listesine uyabileceksiniz. bilindiği gibi kilo verilmesi gerektiği durumlarda, en çok zorlanılan şey, doğru zamanda doğru şeyleri yiyebilmektedir. Bu süreçte, bu konuda size destek olacak doğru kişi ile anlaşabilmek için bize başvurmanız yeterli.

Aşçı arayanların yanı sıra, yatılı aşçı işi, ev aşçısı ya da iş yeri aşçısı olmak için iş arayanlar da Göztepe Danışmanlık firmamıza başvurabilirler. Özgeçmişiniz ve referans bilgileriniz bizim için önemlidir. Dilerseniz sitemizden başvurunuzu yapabilir, dilerseniz de aklınıza takılan tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Bize hemen ulaşabilirsiniz