Bebek Bakıcısı

Çocuğunuzun geleceğine yapacağınız en büyük yatırım onun mutlu ve huzurlu bir bebeklik ardından da güzel çocukluk yılları geçirmesine olanak sağlamaktır. Bizler anne baba olarak çocuğumuz için her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bize yardım edecek bebek bakıcılarının da “en iyi” olmasını istiyoruz. Yabancı bakıcılarımız sizlere uygun fiyata birbirinde iyi hizmetler sunmakta.

Bu yüzden ailemize yardımcı seçerken bazı önemli hususları göz önünde bulundurmak gerekir. Referans sahibi, uzun yıllar bebek bakımında bulunmuş ve firmamıza özel kriterleri geçebilen bebek bakıcılarını sizlerle buluşturuyoruz. Yeni bebek sahibi olacak ailelerimizin özellikle hamilelik dönemlerinde bakıcılarını bulmalarını tavsiye ediyoruz. Bebek bakıcısı arıyorum dediğinizde çok geç olmasın! Bebeğiniz büyüdü ve çocukluk dönemine girdiyse o zaman Çocuk Bakıcısı sayfasından bu konudaki detayları öğrenebilirsiniz.

Bebek Bakıcısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Yatılı ve Yarım gün Bebek BakıcısıÖncelikle bebek bakıcısından beklediğiniz tüm özellikleri eksiksiz olarak danışmanlık firmasına iletmeniz gerekmektedir.
 • Göztepe Danışmanlık olarak bünyemizdeki mesleki yeterlilik belgesi olan danışmanlarımız tarafından mülakattan geçen bebek bakıcısı adaylarımız müşterilerimizin seçimine sunulur.
 • Seçtiğiniz bebek bakıcısının referanslarıyla mutlaka görüşülmelidir.
 • Daha önceki işlerine ait sorular sorulmalı ve bebek bakımı ile ilgili bilgileri alınmalıdır.
 • Bebek bakıcılarının şefkatli ve vicdanlı olunmasına dikkat edilmeli.
 • Güler yüzlü, her zaman bebeğinize pozitif enerji verebilecek bakıcılar seçilmelidir.
 • Düzgün Türkçe konuşabilen, aksanı olmayan bebek bakıcıları tercih edilmelidir.
 • Kesinlikle okuma yazma bilen bebek bakıcıları ile çalışılmalıdır.
 • Kendini yenilemeye açık, her zaman öğrenme isteği olan ve bunu hayatında uygulayabilen bebek bakıcıları tercih edilmelidir.
 • Sorumluluk sahibi olmalıdır.
 • Kendi aile ilişkileri düzgün olmalıdır.
 • Aynı bebek bakıcısıyla büyüyen yavrularımız daha mutlu çocuklar olacakları için uzun süreli çalışmak isteyen bebek bakıcı adayları arasından seçim yapılmalıdır.
 • Sigara içmemesi, alkol kullanmaması konusunda dikkatli olunmalıdır.
 • Kendi kişisel temizliğine özen gösteren kişiler seçilmelidir.
 • Sağlık testlerinden geçirilmiş olmalıdır.
 • İkametgah, sabıka kaydı, nüfus cüzdan örneği bebek bakıcı adayından mutlaka istenmelidir.
 • Eğer gündüzlü bebek bakıcıları tercih ediyorsanız, evinize yakın yerlerde ikamet etmelerine dikkat edilmelidir.
 • İlk yardım konusunda bilgili olmalıdır.
 • Acil durumlar dışında cep telefonu kullanmamalıdır.
 • Bebek bakıcı adaylarının kesinlikle sabırlı ve dürüst olması gerekmektedir.
 • Bakıcı kendi kurallarını değil ailenin kurallarını uygulayacağını bilmelidir.

Bu maddeler dikkat edildiği sürece karşılıklı güven ortamında bebekleriniz daha mutlu büyüyecekler ve birer yetişkin olacaklardır.

Bebek Bakıcısı Fiyatları

Türk ve yabancı bakıcı talepleri, bakıcının eğitimli olması, yabancı dilinin olması, yaşlı veya genç olmasına göre bebek bakıcısı fiyatları değişiklik göstermektedir. Sadece bir bebeğe bakmak ile evde başka kardeş olması ya da ikiz bebeğe bakma gibi durumlar ücreti belirliyor. Yatılı olarak kalan bebek bakıcı ücretleride genellikle daha fazladır.

Bebek bakıcısı aylık ücretleri belirlenirken sadece evdeki durum değil bakıcının durumu da önemlidir. Ailesinden daha uzak bir yerde kalması, şehir değiştirmesi, eve geliş gidiş saatleri gibi faktörler bakıcının alacağı ücreti değiştirir. Ayrıca haftada kaç gün geleceği, izin günleri, evde başka iş yapıp yapmayacağı da bakıcı fiyatlarının değişmesine sebep olmaktadır. Göztepe Danışmanlık olarak misyonumuz her yönden en güvenilir bebek bakıcısını bulurken aile bütçenize de en uygun olacak bakıcı ücretlendirmesini sağlamaktayız.

İstanbul Anadolu Yakası Bebek Bakıcısı Arayanlar

Kadıköyden Tuzla’ya kadar tüm semtler; Feneryolu, Kızıltoprak, Erenköy, Göztepe, Bostancı, Küçülyalı, Maltepe, Kartal, Pendik, Kurtköy ve Tuzla’da referanslı bebek bakıcılarımız bulunmaktadır. Ayrıca Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli bölgelerinden bebek bakıcısı arayan ailelere hizmet vermekteyiz. İstanbul Anadolu yakasında 2002 yılından beri çalışıyoruz ve bu bölgenin uzman danışmanlık firmasıyız.

Bölgenin ulaşım imkanlarını, sosyo ekonomik kültürünü göz önünde bulundurarak uygun bakıcıları en hızlı şekilde filtreleyip zaman kaybetmeden ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kişilerle buluşmanızı sağlıyoruz. İstanbul Anadolu yakası bebek bakıcı fiyatlarımızı duymadan karar vermeyin.

 0-3 yaş bebek bakıcısı; bebeklerin öz bakımını yapabilen, bebeklerin biyolojik ve duygusal gelişiminde etkili ve becerikli, bu işi bir anne şefkati özeninde yapan kişilerdir. Gözlerinden çocuklara olan tutkusu okunabilen, önceki baktığı bebekleri anlatırken gözleri dolan, emek verirken tüm kalbiyle çalışan, kadın emektarlardır. Bebeklikten emanet aldıkları çocukları, evlatları gibi görüp çalışırlar ve bakıcılık hizmeti verdikleri ailenin ufak tefek ev işlerine yardımcı olurlar.Daha önceden 0-3 yaş bebek bakıcısı deneyimi olması şarttır.

Bebek Bakıcısı Bulan Aracı Kurumlar

En kıymetli hazinelerinizi emanet edeceğiniz kişilerin seçiminde ne kadar büyük bir sorumluluk aldığının farkında olan danışmanlık firmaları, hizmet verdikleri alanlardaki elemanlarını da bu özenle belirler. Alanında yetersiz kişileri bünyesinde barındıran firmalar, zaten size bu hizmeti hakkıyla veremeyecektir. Göztepe Danışmanlık olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı Özel İstihdam Bürosu izin belgesiyle faaliyet göstermekteyiz. İşkur Onaylı bir firmayız.

Bebek bakıcılarının verdikleri referansların aranması, eğitim durumlarına göre arayışınıza uygun kişilerin belirlenmesi oldukça önemlidir. İyi bir firma, bu hizmetleri sunduğu personellerine kefildir ve herhangi bir sorun çıkması durumunda üzerine düşen görevleri de iyi bilir. Biz goztepedanismanlik.com olarak referanslarımızın bizi tavsiye etmesinden aldığımız güven, sorumluluk bilinci ve uzman ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Bebek bakıcısı danışmanlık şirketleri arasında İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy Göztepe semtinde ofisimiz bulunmaktadır.

Gündüzlü Bebek Bakıcısı ve Yatılı Bebek Bakıcısı Farkları

Gündüzlü gelen bebek bakıcıları genellikle yarım gün bebek bakıcısı olarak da aranmaktadır. Sabah aile üyeleri işe gitmeden eve gelip akşam da anne ya da çocuğa bakan aile bireyi eve geldikten bir süre sonra ayrılan bakıcılardır. Tam günlü bebek bakıcıları da genellikle yatılı bebek bakıcısı olarak aranmaktadır. Yatılı bebek bakıcıları hafta içi tam gün hafta sonu ise 1 gün izin ya da iki gün yarı zamanlı olarak çalışabilmektedirler. Bu şartları bakıcı ile baştan konuşmak çok önemlidir.

Güvenilir, eğitimli ve uzman bebek bakıcısı kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Bize hemen ulaşabilirsiniz