Çocuk Bakıcısı

2002 yılından beri edindiği tecrübe, İşkur onaylı ve profesyonel ekibiyle çocuk bakıcısı hizmeti sunan Göztepe Danışmanlık Firması sayesinde çocuklarınızı güvenli ellere emanet edebilirsiniz. Yavrunuz henüz 3 yaşını doldurmamışsa o zaman bebek bakıcısı sayfamıza bakmanızı öneririz. Yabancı bakıcılarımız sizlere uygun fiyata birbirinde iyi hizmetler sunmakta.

En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı güvenilir kişilere emanet etmek en büyük sorunumuz. Çocuk bakıcısı arıyorum dediğiniz anda biz bir telefon uzağınızdayız

Çocuk Bakıcısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Öncelikle çocuk bakıcısından beklediğiniz tüm özellikleri eksiksiz olarak danışmanlık firmasına iletmeniz gerekmektedir.
 • Göztepe Danışmanlık olarak bünyemizdeki mesleki yeterlilik belgesi olan danışmanlarımız tarafından mülakattan geçen çocuk bakıcısı adaylarımız müşterilerimizin seçimine sunulur.
 • Seçtiğiniz çocuk bakıcısının referanslarıyla mutlaka görüşülmelidir.
 • Daha önceki işlerine ait sorular sorulmalı ve çocuk bakımı ile ilgili bilgileri alınmalıdır.
 • Sağlık testlerinden geçirilmiş olmalıdır.
 • Çocuk bakıcılarının sabırlı ve eğitici olunmasına dikkat edilmeli.
 • Kesinlikle okuma yazma bilen çocuk bakıcıları ile çalışılmalıdır.
 • Kendini yenilemeye açık, her zaman öğrenme isteği olan ve bunu hayatında uygulayabilen çocuk bakıcıları tercih edilmelidir.
 • Sorumluluk sahibi olmalıdır.
 • Kendi aile ilişkileri düzgün olmalıdır.
 • Aynı çocuk bakıcısıyla yetişen çocuklarımız daha mutlu olacakları için uzun süreli çalışmak isteyen çocuk bakıcı adayları arasından seçim yapılmalıdır.
 • Sigara içmemesi, alkol kullanmaması konusunda dikkatli olunmalıdır.
 • Kendi kişisel temizliğine özen gösteren kişiler seçilmelidir.
 • İkametgah, sabıka kaydı, nüfus cüzdan örneği çocuk bakıcı adayından mutlaka istenmelidir.
 • Eğer bakıcı sadece gündüzleri gelecekse evinize yakın yerlerde ikamet etmelerine dikkat edilmelidir.
 • Acil durumlar dışında cep telefonu kullanmamalıdır.
 • Bakıcı kendi kurallarını değil ailenin kurallarını uygulayacağını bilmelidir.
 • İlk yardım konusunda bilgili olmalıdır.
 • Evde birden çok çocuk varsa onların her birinin farklı bireyler olduğunu unutmadan kardeşler arasındaki denge sağlamalıdır.

Üstelik sadece güvenilir birine çocuğunuza emanet etmek de yeterli değil. Çocuk bakıcısı denildiğinde akla ilk gelen, çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve siz çocuğunuzun yanına gelene kadar yanında güvenle kalabilecek bir bakıcının olması gerekmektedir

Fakat elbet güvenilir kişilere çocuklarınızı emanet etmeniz kadar önemli olan başka konular da var. Acil durumlarda müdahale etme tecrübesi olması, çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebilmesi, derslerinde ve ödevlerinde yeri geldiğinde destek olabilmesi gibi önemli olan başka kriterler de mevcut.

Tam gün çocuk bakıcısıyarım gün çocuk bakıcısı gibi taleplerinizi karşılamaya yönelik arayışlarınızda uzman ekibimiz ile çözüm ortaklığı sunuyoruz. Özellikle çocuğunuzun gelişimi, sağlıklı bir ortamda büyümesi ve bu sayede de çocuğunuzun geleceği için sizin de aklınız kalmadan, günlük hayatınıza devam edebilmeniz için hizmet veriyoruz.

Çocuk bakıcısı  fiyatları ve bebek bakıcısı fiyatları ise, sizleri hiç zorlamadan, gündelik ve iş hayatınızdan kopmanıza gerek kalmadan karşılayabileceksiniz.

Çocuk bakımı için size destek olacak hem çocuğunuzu, hem de evinizi güvenle emanet edebileceğiniz kişilere nasıl ulaşabilirsiniz? Kime güvenebileceğinizi nereden bilecekseniz?

Göztepe Danışmanlık Firmamız işte bu noktada size aracılık ediyor. Uzun yıllardır bu işi yapan, bu konuda çeşitli eğitimler almış ve güvenilir referansları bulunan (referans araştırmaları için şirketimiz şeffaf bir politika izlemektedir) eğitmenler ve bakıcılar ile çalışarak size aracılık yapmaktayız.

Sadece çocuk ve bebek bakıcısı olarak değil, hasta bakıcısı, aşçı, makam şöförü, temizlik elemanları, pedagoglar, yaşlı bakıcısı gibi eleman ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.

Aklınıza takılan her konuda bize danışabilirsiniz. Evinizde ve iş yerinizde size yardımcı olabilecek, güvenli ve kaliteli bir hizmet için yanınızdayız.

Eleman arayanların dışında, bakıcı işi arayanlar için de hizmet sunmaktayız. Yetenekleriniz, kısa özgeçmişiniz ve referanslarınızla bize başvurarak, sizin de güvenle çalışabileceğiniz bir iş ortamı arayışlarınızda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çocuk Bakıcısı Arıyorum

Çocuk bakıcısı arıyorum ilanları verdiğinizde, çok fazla talep olacaktır. Ancak aralarından en doğru kişiyi nasıl seçeceksiniz? Çocuğunuzu nasıl güvenerek emanet edeceksiniz. Bu aşamada çoğu zamanlar insanlar tanıdıklarından bu konuda destek almayı tercih ederler. Fakat günümüz koşullarında bu konuda önemli olan, çocuğuna bakacak kişinin tanıdığınız olması yetmemektedir. Öncesinde çocuk bakımı konusunda deneyim sahibi olan, bununla birlikte çalışmış olduğu tüm ailelerden bu konuda size referans sunabilecek kişiler ile çalışmanız çok daha sağlıklı ve güvenilir olacaktır.

Çocuk bakıcısı sanıldığı kadar kolay bulunabilen bir meslek değildir. Binlerce kişi arasından size uygun olan adaylarla görüşmek ve aralarından seçim yapmak ise günlerinizi, belki de haftalarınızı alabilir. Bazen bunun için yeterli vaktiniz olmayabilir. Göztepe Danışmanlık firmamızdan ihtiyaçlarınız doğrultusunda, aradığınız kriterlere en uygun adayları seçebilmeniz için size çözüm önerileri sunuyor. Geniş personel yelpazesi, İşkur onayı, sağlam referanslı çalışanlar ile en kıymetli varlıklarımız çocuklarınızı güvenle emanet edebilirsiniz.

Çocuk Bakıcısı Fiyatları

İyi bir mesleğiniz, kariyeriniz çocuk yetiştirmenize engel değil. Aynı zamanda çocuk sahibi olmak da kariyerinize ve işinize engel değil. Deneyimli çocuk bakıcıları sayesinde, hem çocuklarınızı güvenle büyütebilir, hem de hayalini kuruduğunuz ve emek verdiğiniz işinizde yükselebilirsiniz.

Çocuk bakıcısı fiyatları bakıcıdan beklentilerinize göre değişmektedir. Örneğin sadece çocuğunuz güvenli ellerde, sizin yokluğunuzu hissetmeden büyüsün isterseniz, siz evde yokken çocuğunuza göz kulak olabilecek birileri ile anlaşmayı düşünebilirsiniz. Fakat derslerinde yardımcı olmasını istediğiniz ya da çocuğunuz için sağlıklı yemekler yaparken, aynı zamanda siz evde yokken evinizin de derlenip toparlanmasını isterseniz, çocuk bakıcılarının ücretleri değişiklik göstermektedir.

Oyun Ablası

Oyun ablası son yıllarda adından en sık bahsedilen meslekler arasında yer alıyor. Oyun ablaları ve oyun abileri genel olarak üniversite öğrencileri tarafından yapılıyor. Siz evde çocuğunuzla ilgileniyor olsanız da, bazen çocuğunuzun gelişimi, iletişim yönünün güçlenmesi, daha faal bir karaktere sahip olması açısından oyun ablaları ve oyun abileri önemli görevler üstleniyorlar.

Çocuklar çoğu zaman anne ve babalarına daha fazla nazlanarak, hem beraber geçirilen zamanın kalitesinin düşmesine, hem de her iki tarafında sağlıklı bir iletişim kurmasına engel olabiliyor. Bu sebeple dışarıdan alınan profesyonel bir destek, çocuğun sadece karakterinde olumlu etkiler yaratmıyor. Ailelere de kişisel zaman kazandırma, çocuğun derslerindeki başarısının artması ve daha sosyal – girişken bir çocuk olmasında da oyun ablalarının büyük etkisi oluyor.

Oyun ablaları, çocuklarla elbette ki sadece oyun oynamıyorlar. Ödevlerinde yardımcı oluyorlar. Ödevler dışında da çocuğunuzun ilgi alanına yönelik araştırmalar yaparak, yeteneklerinin gelişmesinde de destekçi oluyorlar. Özellikle okul çağı gelen çocuklarda, standart öğretmenler dışında kişisel gelişim desteği de veren oyun arkadaşlarının varlığı pedagoglar tarafından da ailelere sık sık tavsiye edilen çözüm yolları arasında yer alıyor.

Göztepe Danışmanlık firmamızdan çocuk bakıcı personel ihtiyaçlarınızın yanı sıra, oyun ablası olarak da çocuğunuzun gelişiminde yardımcı olabilecek kıymetli elemanlarla da çalışabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda, bu konuda aklınıza takılabilecek her konuda danışabileceğiniz kendi alanında uzman pedagoglar için de sizlere da danışmanlık hizmeti vermektedir.

İstanbul Anadolu Yakası Çocuk Bakıcısı Arayanlar

Kadıköyden Tuzla’ya kadar olan tüm semtler; Feneryolu, Kızıltoprak, Erenköy, Göztepe, Bostancı, Küçülyalı, Maltepe, Kartal, Pendik, Kurtköy ve Tuzla’da referanslı çocuk bakıcılarımız bulunmaktadır. Ayrıca Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli bölgelerinden çocuk bakıcısı arayan ailelere hizmet vermekteyiz. İstanbul Anadolu yakasında 2002 den beri çalışıyoruz ve bu bölgenin uzman danışmanlık firmasıyız.

Bölgenin ulaşım imkanlarını, sosyo ekonomik kültürünü göz önünde bulundurarak uygun bakıcıları en hızlı şekilde filtreleyip zaman kaybetmeden ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kişilerle buluşmanızı sağlıyoruz. İstanbul Anadolu yakası çocuk bakıcı fiyatlarımızı duymadan karar vermeyin.

İstanbul Avrupa yakasında çalışabilecek bir personel arıyorsanız yine bu noktalara en yakın çocuk bakıcılarını sizler için tespit edip görüşme sağlıyoruz.

Göztepe Danışmanlık firmamız, sadece eleman arayanlara hizmet vermiyor. Aynı zamanda deneyimine ve referanslarına güvenen, işini severek, güler yüzle yapan güvenilir elemanlara da iş bulma konusunda danışmanlık yapıyor.

Yardımcı ve iş aramalarınızda firmamıza başvurarak, en güvenilir iş ortaklığınızı yapabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorularınızın yanıtı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çocuk Bakıcısı” üzerine bir düşünce

 • 16 Ocak 2020, 18:08
  Permalink

  İnce eleyip,sık dokuyan,çok kaliteli hizmet veren,hizmet sonrası her daim elleri omuzlarınızda olan Göztepe Danışmanlık ve Sevgili Arzu hanım;
  İnce detaylı çalışmanız,özveri ile çalışmanız sonucunda,kalifiye elemanların nasıl sizden çıktığını daha iyi anlıyorum.o kadar şirket ile çalıştım ama malesef hüsran oldu hep.sizleri tanıdıktan sonra güven duyduğum,rahatlıkla ne istediğimi benim yerime bilen ve o arkadası karsıma çıkaran firma oldunuz.binlerce kez tesekkür ederim.
  Sevgilerimle
  Didem Eker

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Bize hemen ulaşabilirsiniz