Makam Şoförü

Makam şoförü arayışlarınızda, Göztepe Danışmanlık firmamızın sunduğu deneyimli ekip ile birlikte çalışmak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. İşkur onaylı ve 2002 yılından beri edindiğimiz tecrübe ile sunduğumuz hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için hemen bizi arayabilir ya da ziyaret edebilirsiniz. Çocuk Bakıcısı arayanlar buraya tıklayarak çocuk bakıcısı sayfamızdan bize ulaşabilirler.

Her meslekte olduğu gibi, şoförlük mesleğinin de çok kolay olduğu düşünülmektedir. Aslına bakılırsa, sadece ehliyetinizin olması ve aktif araç kullanabiliyor olmanız, iyi bir şoför olmak için yeterli değildir. Şoförlük mesleğinin de ayrıntıları, incelikleri ve olması gerekenleri vardır. Her şeyden önce tüm trafik kurallarına hakim olmak ve harfiyen uymak gerekir. Bunun dışında yüksek iletişim gücüne sahip olmak ve çok sağlam sinirlere sahip olmak da oldukça önemlidir. Ülkemizdeki trafik düşünüldüğünde, herkesin şoförlüğüne güvenemezsiniz.

Hususi şoför taleplerinizde ya da makam şoförü taleplerinizde uzman ve güvenilir birileriyle çalışmak istiyorsanız ve referans araştırması yapmaya vakitiniz yoksa, firmamızın sunduğu çözüm ortaklığı teklifini değerlendirmeyi düşünebilirsiniz.

Kimler Makam Şoförü Olabilirler?

Makam şoförü olmak için gerekli koşullar başlıca söyle sıralanabilirler;

 • Öncelikli olarak tabiki ehliyet sahibi olmak ve yeterli trafik ve uzun yol deneyimine Özel makam şoförüsahip olmak.
 • Trafik kurallarına tamamiyle hakim olmak ve harfiyen uymak.
 • Düzgün bir diksiyona sahip olmak.
 • Dış görünümüne özen göstermek.
 • Kullanacağı araç ile ilgili olarak bilgi sahibi olmak ve herhangi bir arızaya karşı, genel bakım ve tadilat işlerinden anlayabilmek.
 • Herhangi bir kaza durumunda ön müdahale konusunda bilgi sahibi olmak (acil ilk tıbbi müdahale konusunda bilgi sahibi olmak ise bu konuda öncelikli tercih edilme sebeplerinden bir tanesidir).
 • Esnek çalışma saatleri de makam şoförlüğünün en önemli ayrıntılarındandır.
 • Sigara ve alkol kullanımının olmaması gerekir.
 • Makam şoförleri çoğunlukla yatılı olarak çalışan personellerdir. Bazı durumlarda gündüz mesaili olarak da talep edilmesine rağmen, genel olarak her durumda hazır olmaları da dönemlidir.
 • Aile yaşantısının düzenli olaması da makam şoförlerinde aranılan bir özelliktir.
 • Güvenilir olması önemli bir unsurdur (makam şoförlüğünde çoğu zaman hizmet verilen kişilerin telefon görüşmelerine şahit olunduğu durumlar söz konusu olabilir. Üst düzey gizlilik içeren konuşmalara şahit olunsa dahi, bu durum hiçbir şekilde bilinmemeli ve duyulmamalıdır).
 • Makam şoförlüğünde deneyimin yanı sıra, referans araştırması da önemli rol oynamaktadır.

Bunlar dışında da aslen, makam ve özel şoför ihtiyaçlarınızda taleplerinizde dikkat ettiğiniz başka ayrıntılar da olabilir. Göztepe Danışmanlık firmamız taleplerinizi karşılamak için size her alanda güvenilir hizmet garantisi vermektedir.

Makam ya da özel şoförler sadece makam sahiplerini değil, yeri geldiğinde kişilerin ailelerine de hizmet verdiği için, trafikte olağan üstü sakin ve kendinden emin olmalıdır.

Özel Şoför Arıyorum

Firmamız sadece makam şoförlüğü alanında değil, her türlü aracı istanbul makam şoförükullanabilecek deneyime sahip, her türlü davetinizde, özel gününüzde ya da daimi olarak şoför olarak çalışabilecek personel ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmaktadır. Özel şoförler, trafik bilgileri dışında, mahremiyetinize de saygı duymakta ve aracınız dahil özel eşyalarınızı da emanet edebileceğiniz güvenilirlikte olmalıdır.

Firmamız ile birlikte çalışan şoför ekip arkadaşlarımızın referans araştırmaları şirketimiz tarafından yapılmakla birlikte, talep doğrultusunda referans araştırmalarında şeffaf bir politika izlenmektedir. Yani dilerseniz, birlikte çalışmak istediğiniz ekip arkadaşlarımız ile ilgili referans araştırmalarında, kendi görüşmelerinizi de yapabilmekteseniz.

Özel Şoför Ücretleri

Özel şoför maaşları talepleriniz doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Yatılı şoför, makam şoförü, yarı zamanlı şoför, özel günler için şoför arıyorum gibi talepleriniz düşünüldüğünde, çalışma saatlerine göre fiyatlandırmalar yapılmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda en sağlıklı ücret bilgisini bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Özel şoför arayanların dışında da özel şoför olmak isteyenler de bizlere başvurabilirler. Hem kolay iş bulma imkanı, hem de güvenilir kişilerle ya da firmayla çalışabilmek için Göztepe Danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kısa özgeçmişiniz ve referans bilgilerinizi bize ulaşarak, iş imkanlarımız ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firmamız, makam şoförü arayan firmalar, makam şoförü eğitimi, şoför iş ilanları gibi konular da geniş bir portföye sahiptir. Hem şoför arayanlar, hem de şoför olmak isteyenleri bir araya getiren çözüm ortaklığımız için bize ulaşabilirsiniz.

Makam Şoförü Eğitimi Var mı?

Elbette her konuda olduğu gibi makam şoförlüğünün de eğitimi bulunmaktadır. Bu eğitimler sayesinde hem sizin için, hem de şoför olarak eleman arayanlar için daha güvenilir koşullar oluşmuş olur. Makam şoförlüğü eğitimi almak isteyenler için de firmamız, başarılı eğitmenlere ve eğitim firmalarına yönlendirme yapmaktadır.

Makam Şoförü Eğitiminde Neler Anlatılır?

Özel şoför ve makam şoförü eğitimlerinde öncelikli olarak ileri sürüş teknikleri ve güvenli sürüş eğitimi verilir. Bunlar dışında;

 • Makamda görev alınacağı için protokol kuralları eğitimi,
 • Görgü kuralları ile birlikte davranış kuralları,
 • Doğru ve saygın bir ifade için beden dili eğitimleri,
 • Aynı zamanda temsil görevi üstlenildiği için, imaj ve doğru giyinme eğitimi,
 • Diksiyon, ses tonunu ayarlama, hitap ve makam kademe sıralama bilgileri,
 • Acil durumlarda ilk müdahale ve ilk yardım bilgileri,
 • Misafir karşılama incelikleri gibi pek çok önemli konuda bilgi verilmektedir. Bu eğitimler sayesinde çok daha fazla imkanı çıkmakta ve daha fazla talep görülmektedir.

Özel şoför, makam şoförü, özel gün şoförü, yatılı şoför arayışlarınızın yanı sıra, tüm şoför iş ilanları için de Göztepe Danışmanlık firmamıza başvurabilirsiniz. En hızlı ve en doğru tercihte çözüm ortaklığımızı sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Bize hemen ulaşabilirsiniz