Çalışan bir anne olmak oldukça zordur. Özellikle İstanbul gibi bir metropolde çocuğunuzu veya bebeğinizi yani sizin için bu hayattaki en değerli varlığınızın, çocuğunuzun bakımının başka birisine teslim ederek, işe gitmek belki de bir annenin en büyük sıkıntı çektiği durumlardan birisidir


Kişilerin yaşı ne olursa olsun yardıma ihtiyaç duyduklarında onların yanındayız. Özellikle yaşlılarda kendi başlarına yaptıkları ilaç takibi ve tansiyon alma işlemi zorlaştığı için hasta bakıcı diye nitelendirdiğimiz elemanlarımız yardım vermektedirler.


Her çeşit arabayı kullanabilen, referanslı, makam şöförlerimiz mevcuttur. Kılık kıyafetine özen gösteren, düzenli aile hayatı olan İstanbul'da uzun yıllar araç kullanmış dolayısıyla gideceğiniz yerlerin konumlarını bilen, esnek çalışma saatlerine uyabilen elemanlarımız mevcuttur


Göztepe Danışmanlık olarak evlerinizde çalışacak aşçı portföyümüzle hizmet vermekteyiz. Şirketimize başvuran aşçı adayları yönetici kadromuz tarafından yapılan mülakat sonrası uygunluğa göre veri tabanımıza eklenir.


Biz özellikle bebek bakıcılarımızı ayrı bir özenle seçiyoruz. Mutlaka uzun yıllar bebek bakmış olmasına dikkat ediyoruz. Sertifikalarının olması da bizim için önemli. Yeni bebek sahibi olacak ailelerimizin özellikle hamilelik dönemlerinde bakıcılarını temin etmelerini tavsiye ediyoruz.


Yaşlandıkça vücudun gücünün düşmesi her canlının başına gelebilecek bir durumdur. Yaşlıların bakımı konusunda eğitim almamış ya da bilinçsiz kişiler, bu tür insanların daha konforsuz bir şekilde hayatlarını geçirmelerine neden olabilirler. Bu sebeple yaşlı bakımı konusunda eğitim almış, bilinçli kişilerden destek almak oldukça faydalı olmaktadır.


Çocuk psikolojisi konusunda uzman pedagoglarımız çocuklardaki bedensel, zihinsel, duygusal, sosyal gelişimlerini inceler. Çocuklarınızın bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimleriyle ilgili pedagog arıyorsanız bize danışabilirsiniz.


Göztepe Danışmanlık olarak ev ve işlerinizde çalışacak temizlik personellerinde yatılı ve gündüzlü portföyümüzle hizmet vermekteyiz. Şirketimize başvuran personel adayları yönetici kadromuz tarafından yapılan mülakat sonrası uygunluğa göre veri tabanımıza eklenir.

Yardıma mı İhtyacınız Var?

Uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Bizi arayın size yardımcı olalım.