Hizmetlerimiz

Servislerimiz

çocuk bakıcıları istanbul

Çocuk Bakıcısı

Çalışan bir anne olmak oldukça zordur. Özellikle İstanbul gibi bir metropolde çocuğunuzu veya bebeğinizi yani sizin için bu hayattaki en değerli varlığınızın, çocuğunuzun bakımının başka birisine teslim ederek, işe gitmek belki de bir annenin en büyük sıkıntı çektiği durumlardan birisidir

hasta bakıcıları istanbul

Hasta Bakıcısı

Kişilerin yaşı ne olursa olsun yardıma ihtiyaç duyduklarında onların yanındayız. Özellikle yaşlılarda kendi başlarına yaptıkları ilaç takibi ve tansiyon alma işlemi zorlaştığı için hasta bakıcı diye nitelendirdiğimiz elemanlarımız yardım vermektedirler.

makam şöferleri

Makam Şoförleri

Her çeşit arabayı kullanabilen, referanslı, makam şöförlerimiz mevcuttur. Kılık kıyafetine özen gösteren, düzenli aile hayatı olan İstanbul’da uzun yıllar araç kullanmış dolayısıyla gideceğiniz yerlerin konumlarını bilen, esnek çalışma saatlerine uyabilen elemanlarımız mevcuttur

Yardıma mı İhtyacınız Var?

Uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Bizi arayın size yardımcı olalım.

Özel Ders

Üniversite ve lise giriş sınavlarına hazırlık amacıyla ortaokul ve lise öğrencilerine Matematik ve Fizik derslerinde özel ders. İlkokul öğrencilerine ise okuldaki derslerine paralel, okul sınavlarında başarı amacıyla matematik ve fen dersleri

bebek bakıcıları istanbul

Bebek Bakıcısı

Biz özellikle bebek bakıcılarımızı ayrı bir özenle seçiyoruz. Mutlaka uzun yıllar bebek bakmış olmasına dikkat ediyoruz. Sertifikalarının olması da bizim için önemli. Yeni bebek sahibi olacak ailelerimizin özellikle hamilelik dönemlerinde bakıcılarını temin etmelerini tavsiye ediyoruz.

yaşlı bakıcıları istanbul

Yaşlı Bakıcısı

Yaşlandıkça vücudun gücünün düşmesi her canlının başına gelebilecek bir durumdur. Yaşlıların bakımı konusunda eğitim almamış ya da bilinçsiz kişiler, bu tür insanların daha konforsuz bir şekilde hayatlarını geçirmelerine neden olabilirler. Bu sebeple yaşlı bakımı konusunda eğitim almış, bilinçli kişilerden destek almak oldukça faydalı olmaktadır.

pedagoglar

Pedagoglar

Çocuk psikolojisi konusunda uzman pedagoglarımız çocuklardaki bedensel, zihinsel, duygusal, sosyal gelişimlerini inceler. Çocuklarınızın bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimleriyle ilgili pedagog arıyorsanız bize danışabilirsiniz.

Temizlik Elemanları

Temizlik Elemanları

Göztepe Danışmanlık olarak ev ve işlerinizde çalışacak temizlik personellerinde yatılı ve gündüzlü portföyümüzle hizmet vermekteyiz. Şirketimize başvuran personel adayları yönetici kadromuz tarafından yapılan mülakat sonrası uygunluğa göre veri tabanımıza eklenir.

Aşçı ilanları istanbul.

Aşçı

Göztepe Danışmanlık olarak evlerinizde çalışacak aşçı portföyümüzle hizmet vermekteyiz. Şirketimize başvuran aşçı adayları yönetici kadromuz tarafından yapılan mülakat sonrası uygunluğa göre veri tabanımıza eklenir.

Whatsapp
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Bize hemen ulaşabilirsiniz