Didem Çiftçi

Göztepe Danışmanlık geniş eleman portföyü ve ilgili personeli ile aradığım bakıcıyı hızlı bir şekilde bulmama yardımcı oldu. Teşekkürler.

Gamze Çelebioğlu

Çocuğumuzu ve evimizi gönül rahatlığıyla emanet ettiğimiz yardımcımızı Göztepe Danışmanlık sayesinde bulduk. Tecrübeleri ve geniş aday alternatifleri sayesinde ilk görüşte ihtiyaçlarımıza yönelik içimize sinen adaylarla tanışma fırsatı yakaladık. Sonrasında da göstermiş oldukları ilgi ve destekten çok memnun kaldık. yardımcı arayışı olan herkese canı gönülden tavsiye ederim. Sevgiler

Kezban Kök

Göztepe Danışmanlık aracılığı ile tanıştığımız Emine Hanımdan çok memnun kaldık. Vermiş olduğunuz hizmet için teşekkürler

Bihter Tatari

Arzu hanım cok sevecen güleryüzlü birisi bize her zaman yardımcı oldu eleman bulmak için basvurmustuk bıze hemen yardımcı oldu cok memnun kaldık her zaman çalısmak isteriz.

Tuğba İsapur

Göztepe Danışmanlıkla tanışmam 2010 yılında başladı. Bugüne kadar 2 personeliyle çalıştım. ikinci çalışanım ile hala beraberiz. Seçimlerindeki titizlik benim de aradığım kriterlere uygun olduğundan Göztepe Danışmanlığa gözü kapalı güvenilebilir.

Hülya Dayı

Çok sıkıntılı bir dönemde beyin ameliyatı sonucu felç olmuş bir yakınıma bakıcı ararken tanıştık Arzu Hanım ve ekibiyle. O kadar zor durumdaydık ki internetten bulunur mu diye ama iyi ki bulmuşum. Çok memnun kaldık halen aynı bakıcıyla çalışıyoruz. Hayatımız kolaylaştırdıkları için Göztepe Danışmanlığa teşekkür ederim.

Didem Eker

İnce eleyip,sık dokuyan,çok kaliteli hizmet veren,hizmet sonrası her daim elleri omuzlarınızda olan Göztepe Danışmanlık ve Sevgili Arzu hanım;
İnce detaylı çalışmanız,özveri ile çalışmanız sonucunda,kalifiye elemanların nasıl sizden çıktığını daha iyi anlıyorum.o kadar şirket ile çalıştım ama malesef hüsran oldu hep.sizleri tanıdıktan sonra güven duyduğum,rahatlıkla ne istediğimi benim yerime bilen ve o arkadası karsıma çıkaran firma oldunuz.binlerce kez tesekkür ederim.
Sevgilerimle
Didem Eker

Whatsapp
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Bize hemen ulaşabilirsiniz