Yabancı Bakıcılar

Yarı Zamanlı veya Tam Zamanlı Bebek Bakıcıları mı ihtiyacınız var? İstanbul, Türkiye’de bir çok yabancı çocuk bakıcısı bulabilirsiniz. Güvenilir bir Çocuk Bakıcısı bulmanıza ve doğrudan anlaşmanıza yardımcı oluyoruz. Göztepe Danışmanlık güvenilir ve uygun fiyatlı bakıcı bulmanıza yardımcı olur. İstediğiniz özelliklere ve deneyime sahip Yabancı Uyruklu Çocuk Bakıcılarını bulmayı güvenli ve kolay hale getirmeniz için size en iyi şekilde yardımcı olabiliriz. Gelişmiş arama araçlarını ve güvenlik sistemlerini sunuyoruz. Her halükarda, yüksek kaliteli, uygun fiyatlı Yabancı Bebek Bakıcılarına ihtiyacınız varsa, bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmak için tıklayın.

yabancı bakıcı çalıştırma

Son zamanlarda Yabancı Çocuk Bakıcılarına ilgi ve istek arttı.
Özellikle yatılı yabancı bakıcı arayanların sayısında belirgin bir artış meydana geldiğini söyleyebiliriz. Nedenlerini merak ediyor olabilirsiniz, hemen açıklayalım. Ebeveynler Türk yatılı bakıcı çalıştırmak yerine yabancı bakıcıları tercih etmelerindeki en büyük etken, Yabancı bakıcıların çocuklara yabancı dil öğretebiliyor olmasıdır.

Diğer bir etken çoğu Türk yatılı bakıcı özellikle genç olan bakıcılar yatılı olarak çalışmak istemeyebiliyorlar. Çoğu yabancı bakıcı ise bu işe sıcak bakabiliyorlar, bunun en büyük sebeplerinden biri kalacağı yer için ücret ödemesine gerek kalmıyor.

  • Yabancı uyruklu bebek, çocuk, yaşlı bakıcıların tercih edilmelerinin en önemli özelliklerinden biri uygun fiyatlı olmasıdır.
  • Farklı kültürler arası sosyal etkileşimin artması ile birlikte, okula başlayan çocuğun ilerleyen eğitim hayatında daha başarılı olduğu gözlemlenmektedir.
  • Bazı yabancı uyruklu bebek bakıcıları aynı zamanda ev işleri konusunda da becerikli olabiliyor ve bu da ev işlerinden de kurtulmanızı sağlar,

Bu gibi nedenlerden dolayı aileler Yabancı Bakıcıları tercih ediyor.

Yatılı Yabancı Bakıcı

Bakıcılarımız

Göztepe Danışmanlık olarak Özbekistanlı, Türkmenistanlı, Gürcistanlı, Kırgızistanlı, Kazakistanlı, Nepalli, Enzonezyalı, Bulgaristanlı bakıcılar sağlayabiliriz. Yabancı Bakıcılarımızın hepsi ingilizce bilmektedir. Çocuğunuzun dil öğrenmesini istiyor olabilirsiniz ve bizde sizlere kesinlikle ingilizce bilen artı olarak kendi dilini bilen bakıcılar sunuyoruz.

Özbekistanlı Bakıcılar

Türkiye’de en çok tercih edilen yabancı bakıcılar Özbek bakıcılardır. Özbek bakıcıların çoğu ingilizce bilmektedir. Bununla birlikte iyi Türkçe ve Rusça bilmektedirler. Evinde yatılı olarak da iş yapabilirler. Çocuk, Bebek, Hasta, Yaşlı bakıcılıkları yapabilirler.

Bulgaristanlı Bakıcılar

Sizlere profesyonel bakıcı ve yardımcı hizmeti verebilecek Bulgar bakıcı için hemen bizi arayabilirsiniz. Bulgar Bakıcılarımız AB Pasaportludur.

Türkmenistanlı Bakıcılar

Ülkemiz de en çok tercih edilen bir diğer yabancı elemanların başında Türkmen Bakıcılar tercih etmektedir. Bebek bakıcısı, çocuk bakıcı, ev işlerine yardımcı olabilecek veya hasta bakıcıları , yaşlı bakıcılık hizmeti vermektedir. İyi derece de Türkçe ve Rusça konuşabilen yabancı bakıcılardır.

Filipinli Bakıcılar

Dünyanın bir çok ülkesindeki ebeveynler, filipinli dadı ve  bakıcılar günümüzde çok tercih ediliyor. Filipinli bakıcıların sahip olduğu beceri ile çok iyi kalite sunmaktadırlar. Filipinli bakıcı ve dadılar bir çok yönden yetenekli bakıcılardır. Göztepe Danışmanlık ile filipinli bakıcı bulabilirsiniz.

yabancı bakıcı istanbul

Kırgızistanlı Bakıcılar

Kırgızistanlı Bakıcılarımız ileri seviyede Türkçe’ye sahiptirler. Yabancı bakıcı grubu içerisindedir. Kırgız Bakıcıların çocuklarınızla, bebeklerinle, yaşlı veya hastalarınızla iyi bir iletişim kuracaklardır.

Kazakistanlı Bakıcılar

Kazakistanlı Bakıcılar da Kırgızistanlı Bakıcılar gibi Türkçe bilmektedirler. Yatılı olarak da çalışmaktadırlar ve yabancı bakıcılar grubu içerisindedirler.

Endonezyalı Bakıcılar

Endonezyalı Bakıcılar yabancı dil bilmektedirler ve yabancı bakıcılar grubu içerisindedirler.

yabancı bakıcı arıyorum

Herhangi bir bakıcı ile anlaşma sağlarken dikkat edilmesi gerekenler;

Bir bakıcı ile anlaşma yaparken istediği ücreti tabi ki göz önünde bulundurmalıyız. Fakat sırf istediği miktar düşük olduğu için o bakıcıyla anlaşmanız sizin veya çocuğunuz için iyi bir seçim olmayabilir. Bakıcı ararken belli kriterleriniz olması hem sizin hem çocuğunuz yararına olacaktır. Bakıcıların net bir maaşı yoktur bundan kastım “Bakıcılar Ne Kadar Kazanıyor” sorusunu net cevap vermek zordur. Sebebi ise bakıcıların yabancı olması, tecrübesi, bakıcılık dışında bir iş yapacak olması fiyatı etkileyebilir. Bundan dolayı bakıcıların net bir maaş aldığını söylememiz gerçekten zordur.

Bunlar dışında;

  • Bakıcı Ücretleri Çalışma Şekline Göre Değişiklik Gösterir
  • Bakıcının Nitelikleri Bakıcı Maaşını Etkileyecektir
  • Beklenti ve İstekleriniz Arttıkça Bakıcı Ücreti de Artacaktır
  • Bakıcının Türk veya Yabancı Olması Bakıcı Maaşını Etkiler
  • Bakıcı Maaşları Asgari Ücretten Etkilenir

Saatlik Bakıcılar

Çoğu aile yalnızca belirli süre için bakıcı aramakta yatılı kalmayan ve yalnızca birkaç saat bakıcılık yapan personeller ücretlerini saat başına göre almaktadırlar. Güvenilir birinden hizmet almak isteyen aileler saat başına 50 ile 200TL arasında ücret vermektedir.

günlük çocuk bakıcısı

İşkur’a bağlı danışmanlık şirketi olarak tamamen yasal bir şekilde hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin talepleri ve kriterleri bizim öncelikli dikkate aldığımız hususlardır. Göztepe Danışmanlık olarak isteklerinizi yerine getirmekten mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Geçen yılın başından beri “çok dilli” çalışmalar yürütülüyor. Kanada’da yeni bir terim bile ortaya çıktı: OPOL. Bu terim “bir ebeveyn”, “bir dil” anlamına gelir. Dadı veya bebek bakıcısı çocukla konuşurken farklı bir dilde konuşur ve ebeveynler de başka bir dilde konuşur. Böylece, çocuk iki dilde anadili konuşuyor. Buna kasıtlı / yapay iki dillilik denir. Günümüz de kullanılmaktadır.

Whatsapp
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Bize hemen ulaşabilirsiniz