Yaşlı Bakıcısı

Göztepe Danışmanlık firmamız aracılığı ile sunulan yaşlı bakıcısı hizmeti sayesinde, sizler yanlarında değilken, sevdiklerinizin bakımı, sağlığı emin ellerde. Hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı, bebek – çocuk bakıcısı gibi aklınıza gelebilecek her alanda, deneyimli kadrosu ile hemen tanışabilirsiniz. Hastanız yaşlı değilse o zaman Hasta bakıcısı sayfamızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Her geçen gün Yabancı Bakıcılara ilgi artmakta, ilginizi çekebilecek bakıcılar olabilir.

Günümüz koşulları düşünüldüğünde, artık kadın erkek ayrımı olmaksızın, çalışma hayatında yer almamak mümkün değil. Bu nedenle de, çok isteseniz bile, sevdiklerinizin her daim yanında olamayabiliyorsunuz. Yaş ilerledikçe de, artık gündelik işlerde bile bazen yardımcıya ihtiyaç duyulabiliyor. Yemek yapmak, yürüyüşe çıkmak derken, bazen evde tek başına kalmak bile yaşlandığımızda çok da güvenli olmayabiliyor. Bu aşamada, huzurevleri akıllara ilk gelen seçenek oluyor. Fakat bu belkide akıllara gelmesi gereken en son çözüm.Yaşlı bakıcısı arıyorum

Firmamızın 2002 yılından beri edindiği tecrübesi ile deneyimli personeller tarafından sunulan yardımcı hizmeti ile, hem sevdiklerinizi güvenli kişilere teslim edebilir, hem de her daim yakınınızda olurlar. Gönül rahatlığı ile gündelik ve iş hayatınıza devam edebilirsiniz. Hem sevdiklerinizi, hem de evinizi güvenle teslim edebileceğiniz, bu konuda deneyimli ve sağlam referansları bulunan kişiler ile bir araya gelebilmeniz için size çözümler sunuyoruz.

Yaşlı Bakıcısının Görevleri Nelerdir?

İnsanlar yaşlandıklarında daha hassas olabilmekteler. Bunun yanı sıra, zaman geçtikçe, zor duyabilir, bazı şeyleri anlamakta zorlanabilir ya da görme sorunları ile karşılaşabiliriz. Bu aşamada, bir yaşlı ve hasta bakıcısı öncelikli olarak, sevecen, anlayışlı ve oldukça sabırlı olmalıdır.

Fiziksel olarak da destek olunması gereken durumlar söz konusu olabileceği için, kondisyon olarak da yeterlilik gerekir. Örneğin, yatakta özel bakım gerektiren bir yakınınız varsa, düzenli aralıklarla hastanın çevrilmesi, kişisel bakımı, kıyafet değişikliği gibi konular söz konusu olabileceği için, fiziksel olarak bu durumlara dayanıklı olunması gerekir.

Yakınınız eğer sizden ayrı yaşıyor ise, yemek yapması, ev temizliğine destek olması, kullanıyorsa eğer ilaçlarının zamanında ve doğru alınması konularında da destekçi olması gerekir. Acil durumlarda hemen müdahale edebilmesi için ilk yardım konusunda bilgi sahibi olması da, önemli ayrıntılardan bir tanesidir.

Yaşlı ve hasta bakıcılarının iletişim yönlerinin de güçlü olması gerekir. İhtiyaç sahipleri ile diyalog halinde oalrak keyifli vakit geçirmlerine yardımcı olurlar. Bazen de sosyalleşmelerinde destekçi olmaları gerekir. Her meslekte olduğu gibi, yardımcı yaşlı bakıcısı işinde de büyük özveri gerekmektedir.

Yatılı Yaşlı Bakıcısı

Yaşlılarınız için siz evde yokken yarı zamanlı olarak yardımcı talep edebileceğiniz gibi, tam zamanlı ve yatılı olarak da yardımcı arayışlarınız bulunabilir. Yatılı bakıcılar, hem gündelik işlerinizde size destek olabilirler, hem de yakınınızın güvenli olarak 24 saat boyunca yanında kalarak, en sağlıklı bakımı sunabilirler.

Deneyimli yaşlı bakıcıları.Evde bakıcı talebinizin yanı sıra, hastanede yatan yaşlılarınız ve hastalarınız için de bakıcı talebinde bulanabilirsiniz. Hastanelerde her ne kadar doktorlar ve hemşireler hastalarınıza destek olsalar da, her an, her saniye tüm ihtiyaçlarını karşılamak için başlarında beklemeleri mümkün olmayacaktır. Bu sebeple de özellikle hastanede kalan yaşlı yakınlarınız için, hastanede hasta bakıcısı talebinde bulunabilirsiniz. Hergün hastanede refakatçi olarak kalmak, bütün gündelik ve iş hayatınızı olumsuz yönde etkileyeceği için profesyonel bir destek, bütün işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Hasta bakıcısı arıyorum talepleri dışında, hasta bakıcısı olarak çalışmak isteyenler de, Göztepe Danışmanlık firmamıza referanslarının yer aldığı kısa özgeçmişlerini ileterek, bu alanda yardımcı personel arayan ihtiyaç sahipleri ile buluşabilirler. Firmamız İşkur onaylı olduğu için, güvenilir kişiler ile çalışma imkanına ulaşabilirsiniz.

Yaşlı Bakıcısı Fiyatları

Bakıcı fiyatları, yarı zamanlı, tam zamanlı ve yatılı bakıcı olma durumuna göre değişiklik göstermektedir. Diğer taraftan bakıcıdan talep edilen ek hizmetler de varsa (temizlik, yemek yapma vs. gibi) bu da sunulan ücreti etkilemektedir. En doğru ve sağlıklı fiyatlandırma için öncelikli olarak, talepler belirlenmeli ve çalışılmak istenilen taraflar karşılıklı olarak ayrıntılı görüşme sağlamalıdır. Yardımcı arayanlar ve yardımcı işi arayanlar için en doğru referanslı araştırma için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Doğru Yardımcıyı Nasıl Seçebilirsiniz?

Yardımcı eleman olarak çalışmak isteğiniz kişileri seçerken zorlanıyor olabilirsiniz. Özellikle de evinizde sizinle beraber ya da siz evde yokken çalışacak kişilere nasıl güvenebilirsiniz? Güvenilir kişilere nereden ulaşabilirsiniz? Hasta ve / veya yaşlı yakınınıza sizin gibi güvenle bakabilirler mi? Bu tarz sorular, böyle zorlu süreçlerde en çok kafaları karıştıran durumlar. Sadece çevreden alınan tavsiyeler ile de birine güvenmekte zorluk çekebilirsiniz.

Danışmanlık firmamız, aklınıza gelebilecek her alanda, sağlam referansları bulunan kişilerle çalışmaktadır. Göztepe Danışmanlık firmamız, özellikle referans araştırmalarında açık bir politika izlemektedir. Politikamız sayesinde, beraber çalışmak istediğiniz kişiler ile görüşme sağladıktan sonra, dilerseniz referansları ile de birebir görüşme imkanı için size olanak sağlamaktadır. Deneme süresi sayesinde de, sizin için herhangi bir olumsuz olduğunu düşündüğünüz takdir de farklı elemanlar ile bir araya gelmeniz için de yeniden olanak sağlanmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası Yaşlı Bakıcısı Arayanlar

yaşlı bakıcısı istanbulKadıköyden Tuzla’ya kadar olan tüm semtler; Feneryolu, Kızıltoprak, Erenköy, Göztepe, Bostancı, Küçülyalı, Maltepe, Kartal, Pendik, Kurtköy ve Tuzla’da referanslı yaşlı bakıcılarımız bulunmaktadır. Ayrıca Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli bölgelerinden yaşlı bakıcısı arayan ailelere hizmet vermekteyiz. İstanbul Anadolu yakasında 2002 yılından beri çalışıyoruz ve bu bölgenin uzman danışmanlık firmasıyız.

Bölgenin ulaşım imkanlarını, sosyo ekonomik kültürünü göz önünde bulundurarak uygun bakıcıları en hızlı şekilde filtreleyip zaman kaybetmeden ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kişilerle buluşmanızı sağlıyoruz. İstanbul Anadolu yakası yaşlı bakıcı fiyatlarımızı duymadan karar vermeyin.

İstanbul Avrupa yakasında ise özellikle sahil kesiminde çalışabilecek bir personel arıyorsanız yine bu noktalara en yakın yaşlı bakıcılarını sizler için tespit edip görüşme sağlıyoruz.

Annenizi, babanızı, kardeşinizi ve çocuğunuzu güvenle teslim edebileceğiniz, siz yokken de siz yanındaymışsınız gibi kendilerini güvende hissedecekleri, yeri geldiğinde doktoru, yeri geldiğinde de arkadaşı olabilecek uzman ekiplerimiz ile tanışmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Bize hemen ulaşabilirsiniz